XARXA
QUI SOM
CONCERTS
Agenda de concerts
OnLine
Black Music Festival
Disconcerts
Let’s Festival
Músiques Tranquil·les
Ponent Roots
Vermuts Musicals
Vesprades Musicals
Històric Concerts
FORMACIÓ
Activitats
OnLine
Podcast
La Crida
Formació als Centres Educatius
Formació musical
Formació tècnica
Soc Autor
Històric Activitats
CREACIÓ
Assessorament personalitzat
Casa de la Música Records
Grup Cases de la Música
Programa de suport a la Creació
Residències artístiques
Premi Cases de la Música SONA 9
Sentir Fuster
Hospisona
Cens formacions musicals de Catalunya
NOTICIES
CONTACTE
XARXA
QUI SOM
CONCERTS
Agenda de concerts
OnLine
Black Music Festival
Disconcerts
Let’s Festival
Músiques Tranquil·les
Ponent Roots
Vermuts Musicals
Vesprades Musicals
Històric Concerts
FORMACIÓ
Activitats
OnLine
Podcast
La Crida
Formació als Centres Educatius
Formació musical
Formació tècnica
Soc Autor
Històric Activitats
CREACIÓ
Assessorament personalitzat
Casa de la Música Records
Grup Cases de la Música
Programa de suport a la Creació
Residències artístiques
Premi Cases de la Música SONA 9
Sentir Fuster
Hospisona
Cens formacions musicals de Catalunya
NOTICIES
CONTACTE
HISTÒRIC CONCERTS
CONCERTS 2024
CONCERTS 2023
CONCERTS 2022
CONCERTS 2021
CONCERTS 2020
CONCERTS 2024
DECAPITATED + INCANTATION + NERVOSA + KASSOGTHA | Sala Salamandra
MANU CHAO ACÚSTIC :: SESSIÓ MATALUNES | Sala Salamandra
ACTS OF GOD +FORBIDDEN LOTUS
AMPARANOIA Y ARTISTAS DEL GREMIO | Sala Salamandra
MEDINA AZAHARA | La Mirona
ENRIC VELILLA Y LAS MALAS COMPAÑÍAS
BIGBLACK RHINO + SERGI ESTELLA | La Mirona
VERMUT MUSICAL | CARRER BÒBILA
LÁGRIMAS DE SANGRE | SALA CLAP
IVÁN FERREIRO + THE CRAB APPLES | Let's Festival
LA ÉLITE + LA PALOMA | Let's Festival
ADALA | SALA CLAP
Martín Leiton 4et | Músiques Tranquil·les
VERMUT MUSICAL | MIREIA VILASECA
TRIQUELL
SYBILLE'S ON JUPITER | 43è Festival de Jazz Terrassa
VEN'NUS + REÏNA | Let's Festival
EDDI CIRCA + IRENEGARRY | Let's Festival
LA TRINIDAD + LAS PETUNIAS | Let's Festival
LA HABITACIÓN ROJA + APARTAMENTOS ACAPULCO | Let's Festival
LIA KALI | Sala Salamandra
JAM SESSIONS A 'EL GRANER'
COLECTIVO DA SILVA + GIN | Let's Festival
EL COLUMPIO ASESINO + MELENAS | Let's Festival ::: EXHAURIDES
CRISTINA LEN | Let's Festival
FUJIYA & MIYAGI + PHOAC | Let's Festival
NIÑA POLACA + LA NIÑA PARACAÍDAS | Let's Festival
JAZZJAM AL CAFÈ DE MAR | AINA LÓPEZ | A LA VORA DEL JAZZ
Les possibilitats creatives de l'hiperorgue | La Marfà
TROPIC JAM | CONVIDADA ESPECIAL: BERTA GRATACÓS
VERMUT MUSICAL | CANELA N'DRAMA
LA LUDWIG BAND + REMEI CA LA FRESCA | Let's Festival ::: EXHAURIDES!
MARCELO CRIMINAL | Let's Festival
BDRMM + THE DEATH OF ROBERT | Let's Festival
MONTEPERDIDO + PACO TE QUIERO | Let's Festival
SEXENNI | SALA CLAP
CLAP YOUR HANDS SAY YEAH PIANO SOLO | Let's Festival ::: EXHAURIDES
JIMENA AMARILLO + LUSILLÓN | Let's Festival
LOS YOLOS + LA CULPA | Let's Festival
VERMUT MUSICAL | BITXOSRAROS
HAMLET | Sala Salamandra
THE GRAMOPHONE ALLSTARS BIG BAND + THE BIG EASY’S CREW | La Mirona
Espora | Músiques Tranquil·les
“DIVERSESSIONS” Vol.13 amb FYRA | l’Hospitalet
DIVERSESSIONS Vol.12 amb MARIANA TAMBÉ | CC Santa Eulàlia - l'Hospitalet
SUFFOCATION + SANGUISUGABOGG + ENTERPRISE EARTH + ORGANECTOMY | Sala Salamandra
MUCHACHITO BOMBO INFIERNO | Sala Salamandra ::: ENTRADES EXHAURIDES
MUCHACHITO BOMBO INFIERNO | Sala Salamandra
MANDRAGORA | La Mirona
MUSHKAA + AKILON 340 | SALA CLAP
JAZZJAM AL CAFÈ DE MAR | ABEL BOQUERA
SHE PAST AWAY + Convidat | Sala Salamandra
DIVERSESSIONS Vol.11 amb POL BORDAS | CC Santa Eulàlia - l'Hospitalet
NEU! FESTIVAL | La Mirona
TIERRA SANTA | Sala Salamandra
TROPIC JAM | CONVIDADA ESPECIAL: OKDW
FINAL HOSPISONA 2024 ::: CRISTINA LEN + YUDI SAINT X + IGUAL NOS VAMOS A MORIR + BALMA | Sala Salamandra
SON DE ROSAS | Sala Salamandra
Pedro Javier González Trio | Músiques Tranquil·les
JÚLIA AUBÀ+ABEL MUNNÉ | XUP-XUP SOUND
VVV [TRIPPIN’YOU] + BLU BOI | Let's Festival
REBE + VATOCHOLO | Let's Festival
LILDAMI & BIGFRIENDS + FLORA | Let's Festival
RUÏNOSA Y LAS STRIPPERS DE RAHOLA + SIN BRAGAS | Let's Festival
KRISSIA | Let's Festival
ABBATH + TOXIC HOLOCAUST + HELLRIPPER | Sala Salamandra
MEINSTEIN + SEPULNATION | Sala Salamandra
LA BIEN QUERIDA + MARIANA TAMBÉ | Let's Festival
2024
CONCERTS 2023
QUEEN - 50 ANIVERSARI | Sala Salamandra
PUTILATEX | Sala Salamandra
PARTIDARIS | CLAP
DJ SET RAVE amb Alba Valldaura i Trescatorze DJ
Nadal amb Jazz Maresme + Convidat especial| Músiques Tranquil·les
TROPIC JAM | CONVIDADA ESPECIAL: BELÉN NATALÍ
Concert de Nadal amb la Black Music Big Band | Local Social de Medinya
GALA FESTIVA SOLIDÀRIA LGTBI | Sala Salamandra
Queer Falafel i Souzo | La Marfà
ESKORZO | Sala Salamandra
ORQUESTRA DI-VERSIONES | La Mirona
Nara | Músiques Tranquil·les
HOSPISONA24 - SEMIFINALS :: DE LOS JARDINES + IGUAL NOS VAMOS A MORIR + EL DIABLO DE SHANGAI | Sala Salamandra
VERMUT MUSICAL | INICI
ORQUESTRA DI-VERSIONES
CRIM+ SERPENT+ BREGA | SALA CLAP
ALBERT PLA | SALA CLAP
BUZZCOCKS | Sala Salamandra
JAZZJAM AL CAFÈ DE MAR | LAIA PORTA
MILINDRIS BAND | Sala Salamandra / SUSPÈS !!!!!!
DIVERSESSIONS Vol.10 amb VALENTINA SANDOVAL | CC Santa Eulàlia - l'Hospitalet
DIVERSESSIONS Vol.10 amb VALENTINA SANDOVAL | CC Santa Eulàlia - l'Hospitalet
LÁGRIMAS DE SANGRE | La Mirona
NAPALM DEATH | Sala Salamandra
BELLAKO + BLAZE OUT + TERMINAL VIOLENCE | SALA CLAP
REBUJITOS | La Mirona
A.A. WILLIAMS + KALANDRA + LYS MORKE | Sala Salamandra
Per Nadal, escudella musical! | SALT
THE ARISTOCRATS | Sala Salamandra
HOSPISONA24 - SEMIFINALS :: YUDI SAINT X + CARLA COLLADO + LLUKI VALVERDE | Sala Salamandra
HOSPISONA24 - SEMIFINALS :: AU RORA + CRISTINA LEN + BALMA | Sala Salamandra
LA CLIKA EN CONCERT | CAN JALPÍ
SHO·HAI + showcase: Ossian | Sala Salamandra
ALBERT PLA | La Mirona
SHO HAI | SALA CLAP
ÀNTEROS + LE TEMPS DU LOUP + ZARZA | Sala Salamandra
MINOVA | VADE música
BLAKE | La Mirona
H.E.A.T. | Sala Salamandra
Biterna | Músiques Tranquil·les
VERMUT MUSICAL | JÚLIA AUBÀ I CRISTIAN TOTTA
LOS DE MARRAS | Sala Salamandra
CRIM + ARKADA SOCIAL+ SEWER BRIGADE | Sala Salamandra
LA LUDWIG BAND | SALA CLAP
JOSEP SIAM + MIREIA VILASECA | XUP-XUP SOUND
VOY A PASÁRMELO BIEN | Sala Salamandra
THE GENTLE BLUESMAN | SALA CLAP
DIVERSESSIONS Vol.9 amb NO FUNCIONA | CC Santa Eulàlia - l'Hospitalet
GALERIA | Casa de la Música de Terrassa
JAZZJAM AL CAFÈ DE MAR | JOAN MAR
VERMUT MUSICAL | TATIANA MASSAGUER I JOSÉ ESPASANDÍN
LA FÚMIGA | SALA CLAP
MARINA DÓSEM | Casa de la Música de Terrassa
PiL + SIN BRAGAS | Sala Salamandra
MORPHIUM + ERIO + HEAD INJURY | La Mirona
GUSTAVO CORDERA | La Mirona
NUN | Músiques Tranquil·les
TROPIC JAM | CONVIDAT ESPECIAL: RODRI HERNÁNDEZ
THIS WILL DESTROY YOU + THE OCEAN | Sala Salamandra
MAIO | La Mirona
BRUTUS + HARU NEMURI + LOS SARA FONTÁN | Sala Salamandra
MARINA CANET + AARÓN | XUP-XUP SOUND
TRIBUTS SODA STEREO & ENANITOS VERDES | La Mirona
COMBICHRIST + MEGAHERZ | Sala Salamandra
VERMUT MUSICAL | Tresx3
LAUZETA | FIRA MEDITERRÀNIA
MAR PUJOL | FIRA MEDITERRÀNIA
GOLCONDA | FIRA MEDITERRÀNIA
SAUROM | Sala Salamandra
SKAPARAPID + OUT OF CONTROL ARMY | Sala Salamandra
VITALIC LIVE SHOW | La Mirona
PACHAWA SOUND CONCERT DE COMIAT | SALA CLAP
FITOS Y EL FITIPALDI + PLATERO Y ROCK | Sala Salamandra
QUEEN FOREVER | La Mirona
ANSWER + NUNNERY | VADE música
PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS + FURY + CRASH BONES | Sala Salamandra
DAN PERALBO I EL COMBOI | MMVV
BOOM BOOM FIGHTERS & COOKAH P | MMVV
LA NIÑA PARACAÍDAS | MMVV
CARAMELO | MMVV
NEPTÚ | MMVV
LIA KALI | MMVV
VESPRE MUSICAL | ¿DÓNDE ESTÁ BÁRBARA?
SARABIA + DJ PERI
ESTELARES | Sala Salamandra
Concert de comiat de LA FERA | L'Hospitalet
CARAMELO A LA FESTA DELS 18 - L'HOSPITALET
OLGA ZOET | La Mirona
COMPTE + AGUDININE | Sala River
DIVERSESSIONS Vol.8 amb ALBA MORENA | CC Santa Eulàlia - l'Hospitalet
ROMANTHICA + TABÚ + TH3CLIMB
NORA AUSELLÉ | La Mirona
TROBA ROCKIN LH | Sala Salamandra
ORIOL TONIETTI | La Mirona
Pícnic Jazz | Parc Monar
ESTOPAOS (Tribut Estopa) | Sala Salamandra
CARLES SORIANO | SALA CLAP
FABIANA CANTILO | La Mirona
GIN | Sala River
SUSI ABANADES | La Farga en Viu!
ALBERTUCHO + PERFECTO DESORDEN | Sala Salamandra
Black Music Choir | Festival A Cappella
ASTEROID Vol.2 | Sala Salamandra
MANU CHAO ACÚSTIC + SOUND SYSTEM | Sala Salamandra ::: EXHAURIDES!!
MANU CHAO ACÚSTIC + SOUND SYSTEM | Sala Salamandra ::: EXHAURIDES!!
MOSCOW DEATH BRIGADE +TRIBADE
ALMA DE PATO | La Farga en Viu!
JONI CANIJO | La Farga en Viu!
BALMA | La Farga en Viu!
LA MAGA | La Farga en Viu!
HUGO MYYA + LIL BARBY | La Farga en Viu!
DIVERSESSIONS Vol.7 amb PERFECTO DESORDEN | CC Santa Eulàlia - l'Hospitalet
PERFECTO DESORDEN | DIVERSESSIONS Vol.7 - CC Santa Eulàlia
CONCEPTION | Sala Salamandra
SEIKOS | Sala Salamandra
EL PONY PISADOR & THE LONGEST JOHNS | Sala Salamandra
JAVI CANTERO + EL SONIDO DE LA CIGARRA | Sala Salamandra
RUDYMENTARI + ADALA | Sala Salamandra
ALBERT PLA | Sala Salamandra
BUTCHER BABIES + ASTRAY VALLEY | Sala Salamandra
DIVERSESSIONS Vol.6 amb SUSI ABANADES | Sala Salamandra, l'Hospitalet
PERFECTO DESORDEN | La Farga en Viu!
ESKORZO | Festes Primavera
QUERALT LAHOZ | Festes Primavera
ADALA | Festes Primavera
FIGA FLAWAS | Festes Primavera
HABLA DE MÍ EN PRESENTE | Festes Primavera
LOS SIREX | Festes Primavera
CURTCIRCUIT | MISHIMA & MAR PUJOL
LÁGRIMAS DE SANGRE
ELEFANTES (Electro Acústic) | Let's Festival ::: EXHAURIDES !
DIVERSESSIONS Vol.5 amb HABLA DE MÍ EN PRESENTE | Ca N'Arús, l'Hospitalet
TONI BEIRO | La Mirona
LOS PUNSETES + GRUSHENKA | Let's Festival
MIRA PAULA | Let's Festival
ADALA + CHALART58
FIGA FLAWAS + MUSHKAA | CLAP
THE MAIN SQUEEZE | BLACK MUSIC FESTIVAL
LISASINSON + YPNOSI | Let's Festival
PAU VALLVÉ + SELVA NUA | Let's Festival
AGUA BENDITA + LA EXCAVADORA
DEF CON DOS + DANI ROTTENBRAIN & THE MONSTER ROCKERS
LA FUGA + ENRIQUE ESPERA
ILEGALES - 40 ANIVERSARI
ORQUESTRA DI-VERSIONES
LUIS BREA (Acústic) | Let's Festival
ROBOT ROCK ALIVE | Let's Festival
CARIÑO + LA PLATA | Let's Festival
ALCHEMY PROJECT TRIBUT A DIRE STRAITS
Besos de Perro
DELGAO + FRESQUITO Y MANGO + LA SOFY - Pinya's Summer Fest | L'Hospitalet
LACRIMOSA | Sala Salamandra
RIOT V + REDSHARK | Sala Salamandra
2023
CONCERTS 2022
Creu Roja Presenta | AMBAUKA
METAL ASSAULT - THE BIG 4
METAL ASSAULT - NEW WAVE OF BRITISH HEAVY METAL
MARTA SANGO I ESTRELLA XTRAVAGANZA | Sala Salamandra
VERMUT MUSICAL | DEFCONJAZZ
DIVERSESSIONS amb ALMA DE PATO | Ca N'Arús, l'Hospitalet
LORD OF THE LOST + NACHBLUT + SCARLET DORN | Sala Salamandra
SONATA ARCTICA ACOUSTIC ADVENTURES + ELEINE | Sala Salamandra
ALÉRGICAS AL POLEN + VEN'NUS | CLAP
Black Music Big Band "Disco Fever" | La Copa, Girona
BRAMS | CLAP
SARA TERRAZA i MOVIN'WES | Picnic Jazz Edició vermut
Queen Forever
FUTURFEST | La Mirona
VERMUT MUSICAL | RADIO FUNKY
MINOVA | Concert
Blanc Fosc | Broll
Hatxe & The Curlys | Broll
Percussió i "palmas" rumberes
AMARANTHE + BEYOND THE BLACK | Sala Salamandra
La Tour de Carol | Concert
Nun | Broll
Memi Sillah | Músiques Tranquil·les
MARIA ARNAL I MARCEL BAGÉS | La Mirona
INADAPTATS | La Mirona
Concert KM.0 | GreenDog + SDP509
Concert KM.0 | Oniria + Sufragio Universal
NEW MODEL ARMY | Sala Salamandra
Akeré | Músiques Tranquil·les
SELVA NUA | MMVV
SECUNDARIA | MMVV
SUBLIMINAL | MMVV
LA LUDWIG BAND | MMVV
ALBA MORENA | MMVV
Fem Estiu! | Concert Electrogralla
EL TEMPS DE LA MARFÀ
MANUEL ALFÉREZ ::: HOMENATGE | Sala Salamandra
FERRAN EXCESO | La Mirona
VERMUT MUSICAL | MALA MENTE
METZ PARTIES | La Mirona
VERMUT MUSICAL | SAYO (nova data)
LIL RUSSIA | FLAMES FESTIVAL
XAVI SARRIÀ | FLAMES FESTIVAL
ZOO | FLAMES FESTIVAL
AUXILI | FLAMES FESTIVAL
EL PONY PISADOR | FLAMES FESTIVAL
TROPICAL GALAXIA | FLAMES FESTIVAL
LÁGRIMAS DE SANGRE | FLAMES FESTIVAL
LOS CHIKOS DEL MAÍZ | FLAMES FESTIVAL
JAZZWOMAN | FLAMES FESTIVAL
SMOKING SOULS | FLAMES FESTIVAL
LAL’BA | FLAMES FESTIVAL
TROPIKO | La Mirona
Bratia | Músiques Tranquil·les
BALKAN PARADISE ORCHESTRA
AERIAL BLACKED + WE ARE IMPALA + METAL HITS | SALA CLAP
Adrian Cunningham Organ Quintet | Cafè de Mar
VERMUT MUSICAL | CHUCHO DÍAZ
HENS
DÀMARIS GELABERT
JONI CANIJO Y LOS FUNDAMENTOS
EBRI KNIGHT
JULEN | La Mirona
HENS | CLAP
MANU CHAO ACÚSTIC ::: EXHAURIDES!!
CICLE KM0 | ME & MY MULON
CANTATA DE LA CLIKA | TEATRE MONUMENTAL 2022
VERMUT MUSICAL | NON JAMBI
CICLE KM0 | MICOS I KOALAS
AGUA BENDITA
FLORIDA | La Mirona
MARCEL I JÚLIA
ADALA | CLAP
Esmeralda Colette and The Mothermass | Músiques Tranquil·les
VERMUT MUSICAL | BETO TEJADA BAND
SOGE CULEBRA + LA SOFY + STHOM :: FESTA DELS 18 | Sala Salamandra
EL QUINTO CARAJILLO + EL KIWI
TROPA DO CARALLO +BOIKOT | La Mirona
MONJAMON V.7 - SAMANTHA HUDSON + PUTILATEX + TURISTA SUECA | Sala Salamandra
ARIOX I GALGO LENTO + THE FREE FALL BAND | CLAP
KAZZABE OSCARITO LEIVA - JUAN CARLOS ALEMAN | La Mirona
CLASSE MAGISTRAL DE GUITARRA AMB BILL FRISELL
YO SUSPENDÍ EGB | Food truck market & CO
VERMUT SWING | Food truck market & CO
KOERS | La Mirona
LILDAMI | CLAP- CANVI DE DATA
LA HUNGARA | Sala Salamandra
CICLE KM0 | DIE KRÖGERS
BUCÒLIC | Food truck market & CO
THE MÖTHER MINE | Food truck market & CO
MANEL FUENTES AND THE SPRING’S TEAM | La Mirona
GospelSons. 15 anys | Teatre Monumental
ABRIL GABRIELE | Food truck market & CO
DARK TRANQhttps://casadelamusica.cat/administrator/index.php?option=com_content&view=article&return=featured&layout=edit&id=1221&return=featured#generalUILITY + ENSIFERUM | Sala Salamandra
MISS CAFFEINA | Sala Salamandra
PRODUCCIÓ TÈCNICA DE DIRECTE: PER ART DE MÀGIA?
HABLANDO EN PLATA SQUAD | Sala Salamandra
MASTERCLASS DE RAFA SARDINA
LA CANÇÓ PERFECTA
ADALA
MANEL | La Mirona
LÁGRIMAS DE SANGRE +SENYOR OCA | La Mirona
POL BATLLE AMB RITA PAYÉS | CLAP
ADALA + COOKAH P & BOOM BOOM FIGHTERS + RISE UP | La Mirona
CICLE KM0 | GRABU
PIRAT'S SOUND SISTEMA
CICLE KM0 | HATXE MUSIC
LEÓN BENAVENTE | La Mirona
Laura Marchal | Músiques Tranquil·les
VERMUT MUSICAL | CINE NURIA
GINESTÀ | La Mirona
LA MATINAL DE BUCS | La Marfà
HFMN | CRIM + LA INQUISICIÓN + ANAL HARD
AGUA BENDITA | La Mirona
IGNORANTES | CLAP
BLACK MUSIC FESTIVAL | CORY WONG
El Nen i el Món | Cicle Infantil i Juvenil del Districte Zero
SIXTUS + LA TROPICAL
MIKEL ERENTXUN | La Mirona
ANIVERFEST | La Mirona
VERMUT MUSICAL | SVART VIN
ARNAU GRISO | La Mirona
MANEL
LÁD CÚIG + GROGGY RUDE | CLAP
Will and the dirties | Raw Live Sessions
LA FESTA DE LA SOTANA +BAYA BAYE PROGRAMA, CONCERT +GUATEQUE
EL PONY PISADOR | La Mirona
LA LUDWIG BAND | CLAP
Yadira Ferrer | Músiques Tranquil·les
LA TOSCA BRAVA | La Mirona
BLACK MUSIC FESTIVAL | ZOO
CantÀfrica!
VERMUT MUSICAL | ABEL MUNNÉ
SHARIF
CAMELA | La Mirona
ELS AMICS DE LES ARTS | CLAP
SHARIF | CLAP
CONCERT DEL TIÓ PELUKASS I DIABLES D'EN PERE BOTERO | La Mirona
Ombra Band | Músiques Tranquil·les
VERMUT MUSICAL | NENE
Mai ens robaran la música: HEREUS DEL BEAT + GALGO LENTO
Anna Tréa Trio | Músiques Tranquil·les
Bicefal Project | Raw Live Sessions
TERRORISTS OF ROMANCE | CLAP
2022
CONCERTS 2021
PARTIDARIS | TEATRE CASAL L'ALIANÇA
Nadal amb Jazz Maresme | Músiques Tranquil·les
VERMUT MUSICAL | ROC WAISBORD I CARLA ESCOI
MAFALDA
MCGREGOR'S
ORQUESTRA DIVERSIONES
LOS ZIGARROS
MARIALLUÏSA
EL GENERADOR, AMB XAVI LLOSES
Sweet Marta & The Blues Shakers | Músiques Tranquil·les
LAURA WEST Kusuri i Las Westies
POL BORDAS + Mama Dousha
VALIRA + ALBA DOMÍNGUEZ + RUSKI DANCE COMPANY
GALA SOLIDÀRIA DE L'OBSERVATORI CONTRA L'HOMOFÒBIA
XICS N' ROLL TRIBUT BAND
LA LUDWIG BAND
CURTCIRCUIT | THE TYETS
SARA ROY | Curtcircuit
THE CABRIANS | CLAP
VERMUT MUSICAL | TATIANA Y EL TRINO
ORQUESTRA DI-VERSIONES ::: EXHAURIDES
LOS DE MARRAS
BROTHERS IN BAND THE VERY BEST OF dIRE sTRAITS
SARA ROY
LADILLA RUSA +LOS VALIENTES
Fancy Candy Girls | KM.0
BMF 21 | GHOST - NOTE
ABBA THE NEW EXPERIENCE
Sweet Angie | Músiques Tranquil·les
VERMUT MUSICAL | OJOS PARDOS
MUCHACHITO ::: EXHAURIDES
Cromlec
THE TYETS
EXCESO
HFMN CREW FEST
31 FAM | Sala La Rasa 64
LA SRA. TOMASA
DANI FLACO
ANIER
ANIER ::: EXHAURIDES
Yudi Saint X | El Vapor Raw LIVE SESSIONS
ANDREW STRONG “THE COMMITMENTS” 30 ANIVERSARI – BMF21
BMF 21 | BLACK MUSIC BIG BAND JUNIOR amb ANDREW STRONG
QUEEN FOREVER
M CLAN
VERMUT MUSICAL | CANELA'N'DRAMA
ESTEPA MEDITERRÀNIA | RAQUEL LÚA
BALKAN PARADISE ORCHESTRA
ESTEPA MEDITERRÀNIA | ANA TIJOUX
ESTEPA MEDITERRÀNIA | BORJA OLALLA
ESTEPA MEDITERRÀNIA | SVART VIN
LLARS
ESTEPA MEDITERRÀNIA | ROBA ESTESA
TRAMMA
EL BROLL: ALAIRE
CURTCIRCUIT | KOKO-JEAN & THE TONICS
JAZZ AL PATI: MAGALÍ SARE I MANEL FORTIÀ + THE EXPLOSIVE SWING TRIO
SMOKING STONES +TRIWE
Judit Neddermann | Teatre Monumental
EL BROLL: TONA GAFAROT
JOAN ROVIRA
DIT I DIT de Conde Galí | FESTIVAL TNT
BMF | DISCO FEVER DE LA BMBB AMB ENSEMBLE JOCG
BLACK MUSIC FESTIVAL | CORY WONG
EL BROLL: ABRIL GABRIELE
NETI NETI d'Amalia Fernández | FESTIVAL TNT
DELAOSSA
EL BROLL: GENNI & ALEKS LOCKSMITH
VERMUT MUSICAL | SYMBIOS
CONCERT SECRET | TERRASSA SECRETA
ATRETZ EN ACÚSTIC | PARKING DAY AL DISTRICTE ZERO
Carola Ortiz trio | Músiques Tranquil·les
THE TYETS | Escenari Cases de la Música al MMVV
LASTA SANCO | Escenari Cases de la Música al MMVV
HABLA DE MÍ EN PRESENTE | Escenari Cases de la Música al MMVV
KUMBARA | Escenari Cases de la Música al MMVV
VERMUT MUSICAL | Oscar Torres
GERMÀ NEGRE Festa Major dels Marrecs de Salt
BLACK MUSIC FESTIVAL | SNARKY PUPPY
FESTA MAJOR DE MANRESA | BÚHOS + EL QUINTO CARAJILLO
FESTA MAJOR DE MANRESA | LILDAMI + ARLET
FESTA MAJOR DE MANRESA | ITACA BAND + FORNAX
ABORÍGENS | JOINA
ABORÍGENS | KUMBARA
ABORÍGENS | JORDI SERRADELL
ABORÍGENS | B1N0
THE BUZZ LOVERS Tribut a Nirvana
TALCO MASKERADE
VERMUT MUSICAL | 1ra Festa de músics de Peramàs Esmandies
VIBRA FESTIVAL | LÁGRIMAS DE SANGRE + SENYOR OCA
MANOLO KABEZABOLO + RAT-ZINGER
BENITO KAMELAS
VIBRA FESTIVAL | ELS AMICS DE LES ARTS +XICU
Guineu | El Vapor Raw LIVE SESSIONS
VERMUT MUSICAL | Poor Tramit + Basukinho
FERRAN EXCESO
VIBRA FESTIVAL | SMOKING SOULS +EKKO
VIBRA FESTIVAL | ISEO & DODOSOUND
SERGI ESTELLA | Village L’H Experience 2021
Pol Bordas | El Vapor Raw LIVE SESSIONS
El Jardín de Fátima | Vermut musical
VALENTINA & THE ELECTRIC POST | SALA LH
CRISBRU | Village L’H Experience 2021
MAX VILLAVECCHIA GROUP | Village L’H Experience 2021
GISELA QUIRÓS | Village L’H Experience 2021
VIBRA FESTIVAL | STAY HOMAS +LASTA SANCO
Berlin Waves: Dave Inox + Vinilette | SALA LH
JAVI CANTERO | Sala Salamandra
ALMA DE PATO | Village L’H Experience 2021
VENENO EN LA PIEL | Village L’H Experience 2021
Berlin Connection: Reka B2B Phase Fatale | SALA LH
RED PÈRILL | "Aquari o Safari" Tour
SUZANNA | Village L’H Experience 2021
VIBRA FESTIVAL | CIUDAD JARA +LA PRIMA VERA
"ESSÈNCIES" amb Pepino Pascual | Festival Elixir Poètic
ZURITA | SALA LH
INTEMPÈRIE | Festival Elixir Poètic
VIBRA FESTIVAL | OQUES GRASSES + MALUKS
SONS OF MED | CLAP
RÍO ARGA | SALA LH
MALAMUTE | SALA LH
SANTERO TRIO | SALA LH
SANTERO TRIO | SALA LH
LOS DE MARRAS | Sala Salamandra
LOS DE MARRAS | Sala Salamandra
SLAVEDOWN + ERIO
VIBRA FESTIVAL | ZOO +MARIA TÜRME
LA FERA | SALA LH
LA FERA - VERKAMI | SALA LH
SALA CAT | SERCH + ROOMS
CARAMELO A KILO | SALA LH
Anabel Lee | Sala Salamandra
SALA CAT | A CONTRA BLUES
SUPERMEGANADA | SALA LH
All Stars Elvis Tribute Show | CLAP
DOBLE | SALA LH
ABRIL GABRIELE
CANTATA DE LA CLIKA 2021 (ONLINE)
Raquel Lua | Músiques Tranquil·les
GINESTÀ | SALA LH
CRISTIAN DE MORET | SALA LH
Les Buch | El Vapor Raw LIVE SESSIONS
CANTATA DE LA CLIKA | TEATRE MONUMENTAL
HONOLULU | SALA LH
VERMUT MUSICAL | TERRORISTS OF ROMANCE
CONCERT ANY JOAN TOMÀS
VALIRA | SALA LH
BEATING BLUES | Festival de Jazz Terrassa
COSMEN | SALA LH
ZETAK | SALA LH
TILDE | SALA LH
ZETAK | SALA LH
EL SEVILLA "LA VIDA ES ROCANROL" | El Monumental
LAURA VALLS | SALA CAT
ALISON DARWIN | Let's Festival
RAP DE GIRONA FEST | YEZIR BOY + BABAFLOW
SUASI I ELS ELECTRODOMÈSTICS
SIDONIE (en acústic) | SALA CAT
YUDI SAINT X | SALA CAT
PANTOCRATOR | Let's Festival
RENALDO & CLARA | Let's Festival
FESTA DEL RIU | XAVI SARRIÀ
LAVS / Laboratori d'Art Visual i Sonor | Can Palauet (Mataró)
BLACK MUSIC BIG BAND JUNIOR
JUANTXO SKALARI & RUDE BAND
KUTXI ROMERO + RAZKIN
LU ROIS | SALA CAT
HABLA DE MÍ EN PRESENTE | Let's Festival
CAÏM RIBA
SALACAT | ITACA BAND
CURTCIRCUIT | LILDAMI
SALACAT | ARIOX
NUNATAK | Let's Festival
FAMÍLIA FRACÀS | Presentació de disc
MANEL
SALACAT | RELAT
EL PETIT DE CAL ERIL | Let's Festival
LA CANTATA "LA CLIKA"
Habla de mí en presente | El Vapor Raw LIVE SESSIONS
Bofirax | El Vapor Raw LIVE SESSIONS
DAVID MAURICIO
VERMUT MUSICAL | SWEET LITTLE SWING
SOTRAC
GIRONA ACAPPELLA FESTIVAL | OL'GREEN + BLACK MUSIC CHOIR
SALACAT | SIDONIE
trashi | Let's Festival
EL BOMBA + LYDIA TORREJON + TONI CAYENA
SALACAT | JOAN ROVIRA
XAVI SARRIÀ
MABEL FLORES (en acústic) | SALA CAT
CURTCIRCUIT | MERITXELL NEDDERMANN
FERRISH FEST | BOÏRA + FETUS
LA MAMBA SONORA | SALA CAT
CURTCIRCUIT | KOERS
CICLE KM0 | MARCEL TORRES DUO
SALA CAT | KUMBARA
FERRAN EXCESO | CLAP
La coixinera | Músiques Tranquil·les
SALA CAT | Mabel Flores
VERMUT MUSICAL | JODIE CASH
PAU VALLVÉ | Let's Festival
AIALA | CA. TECLA SALA
AIALA
NUDA | Presentació de disc
LES BUCH + Psicodrama | SALA CAT
SUSPÈS - CICLE KM0 | ALAIRE
ANABEL LEE
LADILLA RUSA
XICS'N'ROLL TRIBUT: Descobreix Queen
PAU RIBA
LADILLA RUSA | SALA LH PRIMAVERA
LUCÍA FUMERO TRÍO | SALA LH PRIMAVERA
Jerry Dandrige + Uroz | SALA LH PRIMAVERA
PACTO ENTRE CABALLEROS | SALA LH PRIMAVERA
CARLOTA | SALA LH PRIMAVERA
ALBERT PLA "MIEDO" | TEATRE MONUMENTAL
CICLE KM0 | GENNI & ALEKS LOCKSMITH
STRENES | ZOO
ANABEL LEE | SALA CAT
SUZANNA | SALA LH PRIMAVERA
FAJARDO | SALA LH PRIMAVERA
Elements: Bets & Men | SALA LH PRIMAVERA
AUGIE BURR’S R’N’R TRIO | SALA LH PRIMAVERA
Axolotes Mexicanos | SALA LH PRIMAVERA
SALACAT | EBRI KNIGHT
MARIA JAUME + MARIALLUÏSA
ALBERT PLA | SALA LH PRIMAVERA
LOS SARA FONTÁN | SALA LH PRIMAVERA
CÓMO VIVIR EN EL CAMPO | SALA LH PRIMAVERA
HD Substance & Oscar Mulero | SALA LH PRIMAVERA
WESPHERE | SALA LH PRIMAVERA
EVRIPIDIS AND HIS TRAGEDIES | SALA LH PRIMAVERA
Vicky Gastelo | SALA LH PRIMAVERA
REBECA JIMÉNEZ | SALA LH PRIMAVERA
Muerdo | SALA LH PRIMAVERA
QUERENCIA ANIMAL | Rockpelsxuklis "Música pels Joves amb Càncer"
STRENES | SMOKING SOULS
CURTCIRCUIT | MERITXELL NEDDERMANN
STRENES | THE TYETS
CURTCIRCUIT | MARIALLUÏSA + LLUIS CABOT
Lucia fumero | Músiques Tranquil·les
Alison Darwin El Vapor Raw LIVE SESSIONS
Alison Darwin El Vapor Raw LIVE SESSIONS
VERMUT MUSICAL | CARLES DUART
STRENES | LILDAMI
8è FESTIVAL a la vora del JAZZ | MATARÓ
ITACA BAND | CLAP
CINE NURIA | CLAP
SALACAT | PIRAT'S SOUND SISTEMA
THE ZEPHYR BONES
SALACAT | PAXÒFON
CURTCIRCUIT | MARIALLUÏSA + LLUÍS CABOT
CURTCIRCUIT | LILDAMI
CURTCIRCUIT | MARIA JAUME + NÚRIA GRAHAM
VERMUT MUSICAL | MIQUEL MOYA
LA TRIBUT FM | CLAP
BLACK MUSIC FESTIVAL | HOMENATGE A SANDRA ROMERO - BLACK MUSIC BIG BAND
CURTCIRCUIT | KOERS
BLACK MUSIC FESTIVAL | LAS KARAMBA
LA OTRA | Art en Femení - Sala Salamandra
LA OTRA | Art en Femení - Sala Salamandra
VERMUT MUSICAL | LORIEN
KM.0 | ITZIPA
BLACK MUSIC FESTIVAL | LÁGRIMAS DE SANGRE
BLACK MUSIC FESTIVAL | SRA TOMASA
Yumitus Hernández & Gerard Nieto Quartet | Músiques Tranquil·les
BLACK MUSIC FESTIVAL | AIALA
VERMUT MUSICAL | NOVO BRASIL
XICS'N'ROLL: Descobreix The Beatles
CURTCIRCUIT | DANI NEL·LO ‘LOS SAXOFONISTAS SALVAJES’ | Sala Salamandra
BLACK MUSIC FESTIVAL | BEN L'ONCLE SOUL
BLACK MUSIC FESTIVAL | MONICA GREEN
CURTCIRCUIT | 31 FAM
BLACK MUSIC FESTIVAL | KOKO-JEAN & THE TONICS feat. DANI NEL·LO
XICS'N'ROLL TRIBUT: Descobreix The Beatles
CURTCIRCUIT | 31 FAM
CORÇÀ MUSIC | BETH
Escarteen Sisters | Músiques Tranquil·les
The Tyets | El Vapor Raw LIVE SESSIONS
NEU! FESTIVAL | NICO ROIG
NICO ROIG | Assaig obert
Balta Bordoy & The Bad Boys | Músiques Tranquil·les
CARLOTA FLÂNEUR + Sebax350 DJ | Fem estiu: Música als Barris
KIDS FROM MARS | Fem estiu: Música als Barris
ARIOX | Fem estiu: Música als Barris
2021
CONCERTS 2020
Pasquines | El Vapor Raw Live Sessions
NATXO TARRÉS & THE WIRELESS
PARTIDARIS | Teatre Monumental
SALA LH - Gúdar
SALA LH - Muchachito
CURTCIRCUIT - FUNDACIÓN TONY MANERO - EXHAURIDES !!
SALA LH - HODER MOFETI XMAS Antispecialle
SALA CAT - TRAVIS BIRDS
SALA LH - Joan Garriga & Madjid Fahem
PAU RIBA & DE MORTIMERS | Sala Clap
SALA LH - Núria Graham
ORQUESTRA DI-VERSIONES 🎉
ALBERT PLA | Sala Clap
SALA LH - Kiwis
XICS N' ROLL TRIBUT BAND
JOAN GARRIGA & MADJID FAHEM
NURIA GRAHAM | Sala Clap
PELUKASS
SALA LH - Mujeres :: ESGOTAT !! ::
SALA LH - Mujeres :: ESGOTAT !! ::
SALA LH - Fernando Alfaro
ALEX MARTEEN PRESENTA "KALI IUGA"
EBRI KNIGHT | Sala Clap
LADIES IN JAZZ
THE TYETS | Sala Clap
MISHIMA. CONCERT DE NADAL
JUANTXO SKALARI
[SOLD OUT] APENAS UMA MULHER | Músiques Tranquil·les
KOKO-JEAN & THE TONICS | Ponent Roots Festival
BLACKFANG & DJ ROSVIL (PONENT ROOTS FESTIVAL)
Km.0 - HEREUS DEL BEAT / THE RE-FUGEES
SALA LH - QUERALT LAHOZ
SALA LH - Joana Gomila + Laia Vallès
SALA LH - Maruja Limón
SALA LH - Feliu Ventura (Acústic)
SALA LH - Meritxell Neddermann
SALA LH - Niño de Elche
SALA LH - TIRANA + ATOMIZADOR
SALA LH - Anabel Lee
SALA LH - ROLDÁN + HOLA LIS
SALA LH - La Estrella de David :: ESGOTAT !! ::
SALA LH - MARCELO CRIMINAL :: ESGOTAT !! ::
SALA LH - Habla de Mí en Presente
SALA LH - SHELLY + NARA IS NEUS + ALPHA DECAY
SALA LH - GUIU CORTÉS (Acústic)
SALA LH - MYŌBOKU
SALA LH - OUTKID + AMAS
SALA LH - El Último Tributo (Acústic)
SALA LH - Dani Flaco (Acústic)
SALA LH - Confeti de Odio :: ESGOTAT !! ::
SALA LH - Edu Ruinas
SALA LH - NEROBAMBOLA
SALA CAT - MISHIMA :: CONCERT NADAL - EXHAURIDES!!!
ANA TIJOUX - MiM a LH
TALLER DE GUITARRA DE RUMBA CATALANA (DIADA DE LA RUMBA 2020)
RIU | Músiques Tranquil·les
THE SAPPY'S | mESS música!
Km.0 - The Re-fugees & Hereus del Beat
Km.0 - The Re-fugees & Hereus del Beat (2)
ANABEL-LEE | mESS música!
Fragment de GRRRLS! amb Mireia Tejero
BLACK MUSIC FESTIVAL | BLACK MUSIC BIG BAND
CAYANA | Músiques Tranquil·les
MOMI MAIGA
ITZIPA
DROP COLLECTIVE
BLUEBELL DUET
JU I COLOMA BERTRAN
INTERFEST 2020 | LOS CHIKOS DEL MAÍZ
INTERFEST 2020 | SONS OF AGUIRRE & SCILA
ELS ATRAPASOMNIS
DE POETES, CANÇONETES
KISS OF DEATH TRIBUT A KISS
Km.0 - L'Òstia del Segle
MASSA
FERRAN PALAU
Km.0 - Muzak & Cromlec
GUILLEM ROMA
SOMMELIERS | Músiques Tranquil·les
Km.0 - CASETA / ANABEL LEE
XARIM ARESTÉ
MOTÖRHITS + ATTITUDE FOR DESTRUCTION TRIBUT A MOTÖRHEAD I GUNS N' ROSES
EKKO
KOZAMA
MUSICANT | L'ARETHA EN CATALÀ DE LA BLACK MUSIC BIG BAND
LA FOLIE
CARLA COLLADO
KETEKALLES AMB PEDRO PASTOR
DANIEL HIGIÉNICO AMB TONI PASTOR
BIGBLACK RHINO (DUET)
NATXO TARRÉS & THE WIRELESS TRIBUT A BOB MARLEY
VIBRA FESTIVAL | SOPA DE CABRA
ALVERD OLIVA
VIAVEU | CRIS JUANICO + BEAT VOICES
MARUJA LIMÓN
MAZONI
BETH
VIBRA FESTIVAL | ELS PETS
VIAVEU | GUILLEM ROMA + LES FOURCHETTES
OBESES
VIBRA FESTIVAL | DOCTOR PRATS + SEIKOS
FERRAN EXCESO
VIBRA FESTIVAL | ORQUESTRA DI-VERSIONES
RED HOT CHILI COVERS
VIBRA FESTIVAL | MANEL + ARLET
Km.0 - Música als Barris de Terrassa | Los Mucca i el Plan de Alberto |
MIQUEL ABRAS
VIBRA FESTIVAL | MIKI NÚÑEZ + SARA ROY
Km.0 - Música als barris de Terrassa | Anabel Lee i Revolusonats |
DAVID BUSQUETS
EMERGENT | LAS KARAMBA
EMERGENT | KUMBARA
Km.0 - Música als Barris de Terrassa | The Trëmens + Sunday Ghost Blue (2)
EMERGENT | MAZONI
EMERGENT | LA REINA
Km.0 - Música als Barris de Terrassa | Caipirinhes i Nunu Garcia
EMERGENT | SANJOSEX
EMERGENT | ENRIC MONTEFUSCO
EMERGENT | JUDIT NEDDERMANN
EMERGENT | HALLDOR MAR
EMERGENT | FERRAN PALAU
EMERGENT | DAVID MAURICIO
Km.0 - Música als Barris de Terrassa
EMERGENT | KOKO-JEAN & THE TONICS
EMERGENT | PAU ALABAJOS
PAVVLA
MAZONI
NÚRIA GRAHAM
SMOKING SOULS
SUU
JAZZWOMAN
2 PRINCESES BARBUDES
MARIBEL "la Canija" + GAIZKA
FERRAN PALAU
2020
SI VOLS ESTAR ASSABENTAT/DA DELS PROPERS CONCERTS I ACTIVITATS.
Subscriu-te al newsletter!
Subscriu-te
POLÍTICA DE PRIVACITAT
Al subscriure't, declares haver estat informat de les condiciones sobre protecció de dades personals, acceptant i consentint el tractament automatitzat dels mateixos per part de www.casadelamusica.cat